Łódź ul.Legionów 2
tel. tel. 507-096-326

Wieczór Panieński


Jeżeli szukają Panie pomysłu na wieczór panieński, wiedzą że przyszła panna młoda lubi bieliznę, ale ma problem z dopasowaniem biustonosza i szuka idealnego stanika dla siebie, zapraszamy do organizowania wieczorów panieńskich w "Szyfonierze".  W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny:507-096-326 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .  Ofertę dostosujemy do klienta, to od Pań zależy, czy spotkanie ma się odbyć w formie warsztatu, wykładu, czy tylko panna młoda będzie miała dobierany biustonosz, czy też wszystkie uczestniczki wieczoru.   Dopasujemy poczęstunek, termin i formę do wymagań organizatorów.Indywidualne lekcje bra-fittingu

 

Zapraszamy na indywidualne lekcje bra-fittingu, zajęcia składają się z dwóch części teoretycznej i praktycznej.  Najpierw w miłej atmosferze przy kawie, opowiadamy Paniom o bra-fittingu, odpowiadamy na pytania, doradzamy.  Na drugą część zajęć zapraszamy do przymierzalni, gdzie klientki "nabiustnie", przekonują się jakie kroje i modele są dla nich najlepsze.  Koszt zajęć to 40 zł, lekcje są indywidualne, w celu zapisów prosimy kontaktować się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 507-096-326.


Warsztaty w "Szyfonierze"


Wszystkie Panie zainteresowane warsztatami z bra fittingu w "Szyfonierze" informujemy, że jest możliwość organizacji takich spotkań od minimum 4 osób, koszt to 40 zł od osoby. Zajęcia trwają około 2 godzin, pierwsza część trwa godzinę jest to część teoretyczna, druga część to część praktyczna kiedy dokładnie określamy rozmiar biustonosza i mierzymy różne fasony staników, żeby znaleźć ten perfekcyjnie dopasowany:)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 507-096-326